.
بتن کن و چکش تخریب ابزار نجاری
دریل ها مینی فریزرها

 
 
 

 
دریل و انواع آن

دریل چکشی 7513 نک

دریل چکشی نک

ویژگی دریل چکشی نک مدل NEK 7513 DH حالت چکشی و ساده این دریل می باشد که به کاربر اجازه این را می دهد که در مواقع لزوم از این دریل برای مصارفی همچون سوراخکاری دیوار ، سنگ ، کاشی و ... بر روی حالت دریل چکشی وهمچنین سوراخکاری بر روی آهن ، چوب و همچنین فلزات نرم بر روی حالت ساده آن استفاده کند ، کاربران از این دریل در حالت دریل چکشی می توانند سوراخکاری بر روی بتن و دیوار را تا مته 16 میلیمتر انجام دهند و همچنین می توانند سوراخکاری بر روی فلزارت را در حالت دریل ساده تا مته 13 میلیمتر و چوب را در حالت دریل ساده تا مته 30 میلیمتر انجام دهند .

 
ــــــــــ مطالب آموزشی ــــــــــ

 
       بتن کن و چکش تخریب

دریل توسن 0022

ارسال سریع باخریدمستقیم ازسایت کارین ابزار

دریل توسن 0022 یکی از پر فروش ترین و شناخته شده ترین نوع دریل چکشی موجود در بازار می باشد ، برند توسن همواره سعی بر این داشته که بتواند بهترین محصولات را به دست مصرف کننده برساند و در این راه زحمات بسیار زیادی را کشیده ، یکی از محصولات شرکت توسن دریل می باشد دریل توسن در انواع مختلف در بازار عرضه میگیردد از جمله می توان به دریل ساده توسن ، دریل چکشی توسن ، دریل گیربکسی توسن اشاره کرد که ما در اینجا به مشخصات دریل توسن 0022 می پردازیم  ، لازم به ذکر است که باخرید از سایت کارین ابزار می توانید در سریعترین زمان این دریل را در اختیار داشته باشید .
 
 

 
      فرز و مینی فرز

مینی فرز توسن 3119

ارسال سریع باخریدمستقیم ازسایت کارین ابزار

مینی فرز 3119 ، شرکت توسن همواره با ارائه ابزار برقی توسن در بازار ابزار ایران سرآمد تمام برندهای برقی چینی بوده است این شرکت با ارائه انواع دریل توسن ، مینی فرز توسن ، فرزآهنگری توسن ، فرزسنگبری توسن ، ابزار نجاری توسن ، پولیش توسن و ... مجموعه کاملی از ابزار برقی را در بازار ایران دارا می باشد . از نمونه های بارز محصولات شرکت توسن مینی فرز می باشد که در اینجا انواع گوناگونی از آن و مخصوصا مینی فرز توسن 3119 را به شما معرفی می کنیم .
تاریخچه متابو metabo

متابو metabo

Metabowerke GmbH (متابو metabo) با دفتر مرکزی خود در نورتینگن آلمان تولید کننده ابزارهای با کیفیت بالا برای کاربران حرفه ای است. شرکت متابو metabo در دهه 1920 تأسیس شد و نام خود را از یک مته دستی به اصطلاح "Metallbohrdreher" گرفت. امروز ، متابو metabo طیف گسترده ای از ابزارهای قدرت را ارائه می دهد.