.
بتن کن و چکش تخریب ابزار نجاری
دریل ها مینی فریزرها

 
 
 

 
دریل و انواع آن

دریل چکشی 7513 نک

دریل چکشی نک

ویژگی دریل چکشی نک مدل NEK 7513 DH حالت چکشی و ساده این دریل می باشد که به کاربر اجازه این را می دهد که در مواقع لزوم از این دریل برای مصارفی همچون سوراخکاری دیوار ، سنگ ، کاشی و ... بر روی حالت دریل چکشی وهمچنین سوراخکاری بر روی آهن ، چوب و همچنین فلزات نرم بر روی حالت ساده آن استفاده کند ، کاربران از این دریل در حالت دریل چکشی می توانند سوراخکاری بر روی بتن و دیوار را تا مته 16 میلیمتر انجام دهند و همچنین می توانند سوراخکاری بر روی فلزارت را در حالت دریل ساده تا مته 13 میلیمتر و چوب را در حالت دریل ساده تا مته 30 میلیمتر انجام دهند .

 
ــــــــــ مطالب آموزشی ــــــــــ

 
       بتن کن و چکش تخریب

دریل توسن 0022

ارسال سریع باخریدمستقیم ازسایت کارین ابزار

دریل توسن 0022 یکی از پر فروش ترین و شناخته شده ترین نوع دریل چکشی موجود در بازار می باشد ، برند توسن همواره سعی بر این داشته که بتواند بهترین محصولات را به دست مصرف کننده برساند و در این راه زحمات بسیار زیادی را کشیده ، یکی از محصولات شرکت توسن دریل می باشد دریل توسن در انواع مختلف در بازار عرضه میگیردد از جمله می توان به دریل ساده توسن ، دریل چکشی توسن ، دریل گیربکسی توسن اشاره کرد که ما در اینجا به مشخصات دریل توسن 0022 می پردازیم  ، لازم به ذکر است که باخرید از سایت کارین ابزار می توانید در سریعترین زمان این دریل را در اختیار داشته باشید .
 
 

 
      فرز و مینی فرز

مینی فرز توسن 3119

ارسال سریع باخریدمستقیم ازسایت کارین ابزار

مینی فرز 3119 ، شرکت توسن همواره با ارائه ابزار برقی توسن در بازار ابزار ایران سرآمد تمام برندهای برقی چینی بوده است این شرکت با ارائه انواع دریل توسن ، مینی فرز توسن ، فرزآهنگری توسن ، فرزسنگبری توسن ، ابزار نجاری توسن ، پولیش توسن و ... مجموعه کاملی از ابزار برقی را در بازار ایران دارا می باشد . از نمونه های بارز محصولات شرکت توسن مینی فرز می باشد که در اینجا انواع گوناگونی از آن و مخصوصا مینی فرز توسن 3119 را به شما معرفی می کنیم .
مینی فرز

ارسال سریع باخریدمستقیم ازسایت کارین ابزار

مینی فرز از جمله دستگاه های برقی و همچنین شارژی می باشد که تقریبا در تمام کارگاه های صنعتی و نیمه صنعتی و همچنین منازل مورد استفاده قرار می گیرند . مینی فرز در قدرت ها و سایز های مختلفی تولید و عرضه می گردند ، از جمله این مینی فرز ها در رده قدرتی می توانیم به مینی فرز 710 وات ، مینی فرز 850 وات ، مینی فرز 900 وات ، مینی فرز 1000 وات ، مینی فرز 1200 وات ، مینی فرز 1500 وات ، مینی فرز 1700 وات اشاره کنیم ،  همچنین در ره های دیگر از مینی فرز ها در رابطه با سایز می توانیم به مینی فرز دسته کوتاه یا معمولی و مینی فرز دسته بلند اشاره کنیم .